Venüs retrosu başladı: Aşkta netlik ve bolluk zamanı

23 Temmuz Pazar günü başlayan ve 4 Eylül Pazartesi’ye kadar sürecek olan Venüs retrosu yalnızca 18 ayda bir gerçekleşirken ilişkilerden, iş hayatına kadar birçok alanda etkisini hissettirecek…

Aşk, güzellik ve bolluk gezegeni Venüs, dünyadaki bakış açımızdan Güneş etrafındaki yörüngesinde geriye doğru hareket ediyor gibi göründüğünde, kalp meselelerinde pembe gözlüklerin düştüğü anlamına gelir. Romantik ilişkilerimizde bize netlik veriyor.

Peki aşkı ve güzellikleri temsil eden Venüs gezegeninin bu hareketi hayatımızı ve ilişkilerimizi nasıl etkileyecek? Daily Mail’in haberine göre, TV sunucusu Holly Willoughby Venüs’ün “harekete geçme” zamanının geldiğini hissettiğini söyledi.

İLİŞKİLER ONARILACAK

Venüs retrosunun neye değer verdiğinizi fark etmekle ilgili olduğunu bilmek de önemlidir. Sarsıntılı ilişkilerin başınıza yıkılma olasılığı daha yüksek olsa da, eski bir aşka yeni bir soluk getirebileceğinizi fark etme olasılığınız da aynı derecede yüksektir.

Bu dönemin güçleri sadece romantik partnerlerle sınırlı değil. Ayrıca genel olarak başkalarıyla ne kadar iyi işbirliği yaptığınızı da sorar. Artık tüm ilişkiler onarılmaya veya restore edilmeye veya reddedilmeye hazır.

Venüs aynı zamanda bollukla da ilişkili olduğu için, geçmişten kalan paranın geri geldiği bir zaman olabilir bu, ödemeniz gereken bir fatura veya size borçlu olunan bir para olabilir.

Bu yılki Venüs gerilemesi 4 Eylül’e kadar sürecek. Hayattan gerçekten ne istediğinizi gerçekleştirme konusunda doğru yolda olup olmadığınızı kendinize sormak için zamanı kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx