Yusuf Yazıcı Seri A takımı Salernitana’ya transfer oluyor

Yusuf Yazıcı’nın bonservisi için CSKA Moskova ile Lille uzun mühlet temaslarda bulunmuş lakin muahede sağlanamamıştı. Oyuncunun menajeri, Fulham ve Nottingham Forest ile temasta olduklarını lisana getirmişti lakin Yusuf Yazıcı’nın en önemli talibinin apayrı bir grup olduğu ortaya çıktı.

Yeni Rotası Serie A

İtalyan basınından aktardığı habere nazaran Yusuf Yazıcı yeni dönemde Serie A forması giymeye hazırlanıyor. Çizme’de birçok site ulusal futbolcunun Salernitana’ya transfer olacağını geçmeye başladı.

Morgan De Sanctis işi bitiriyor

Habere nazaran İtalyan takımının sportif yöneticisi Morgan De Sanctis, Yusuf Yazıcı transferi için Lille ile temaslarını sürdürüyor. Akşam’ın haberine nazaran transferin bonservisle mi yoksa kiralama formülüyle mi gerçekleşeceğine dair bir bilgi geçilmezken, mutabakatın yakın olduğu belirtiliyor.

Trabzonspor beklemede

Lille’in Yusuf Yazıcı’yı bonservisiyle göndermek istediği bilinirken, Salernitana’nın ulusal futbolcumuzun bonservisini alması halinde Trabzonspor da hisse alacak. Hatırlanacağı üzere Trabzonspor, Yusuf Yazıcı’yı 17,5 milyon Euro’ya Fransız takımına satmış ve kontrata sonraki satıştan yüzde 20 hisse unsuru eklemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.