Yatırımcılar Bastırıyor: Bu Altcoin İçin 1.000x Sesleri Yükseliyor!

Luna Classic (LUNC), son iki hafta içinde çift haneli kazançlar elde etti. Topluluk yakma mekanizması ve yeni değişikliklerin LUNC’yi daha yükseğe çıkarabileceğine inanıyor. Geliştirici Will Chen ise altcoin holder’larının önümüzdeki aylarda karşılaşacakları en büyük zorluğu açıklıyorlar. Bu arada Do Kwon, Terra (LUNA) topluluğuna açıklama yaptı. Kwon, kendisi ve diğer beş TerraLabs çalışanı için tutuklama emri haberini verdi.

Luna Classic’in karşılaştığı en büyük zorluklar

Altcoin geliştiricisi Will Chen, önümüzdeki aylarda Luna Classic’in karşılaştığı en büyük zorluğu belirledi. Ayrıca, Luna Classic geliştiricileri ve holder’larının, LUNC ağını kontrol eden büyük cüzdan yatırımcılarını merak ettiğini kaydetti. Chen’in endişeleri, Terra Classic üzerine inşa edilecek projeleri çekmenin zor olması nedeniyle Terra Classic’in geleceğinin kasvetli görünmesi. Chen, konuya ilişkin olarak şu açıklamayı yapıyor:

LUNC’un önümüzdeki aylarda karşılaşacağı en büyük zorluk, teşvikleri netleştirmek. LUNC balinaları kimlerdir? Ağı kim kontrol ediyor? İsyancılar kimin için çalıştıklarını anlayana kadar Terra Classic üzerine inşa edilecek projeleri çekmenin zor olduğunu düşünüyorum.

Altcoin sosyal medyada ilgi görürken fiyatı da artış kaydetti

Kripto istihbarat platformu Santiment, LUNC’den elde edilen verilere dayanarak, bir analiz yaptı. Buna göre, Terra Classic Blockchain’in tokeni olan LUNC ile ilgili anahtar kelimeler sosyal medya arama geçmişinde üst sıralara çıktı. Bu da Santiment’e göre, token’e olan büyük ilgiyi gösteriyor.

Bunun yanında LUNC, %1,2’lik planlanan vergi yanmasına yanıt olarak yakın zamanda önemli fiyat artışı kaydetti. Bunun ardından altcoin, bir kez daha ilgi odağı oldu. Bununla birlikte, kazançlar, LUNC holder’larının kar almalarıyla hızla tersine döndü.

Do Kwon, LUNC holder’larına güvence verdi

Bu arada, Terra kurucusu Do Kwon, Koreli yetkililerin tutuklama emri çıkarmasına ilişkin açıklama yaptı. Kwon, kripto topluluğuna yaptığı paylaşımda, tutuklanmasının endişesini dile getirdi. Ayrıca, LUNC holder’larına güvence verdi. Kwon, birden fazla yargı alanında kendisini savunma sürecinde olduğunu söyledi. Ayrıca, topluluk üyelerine, Terraform Labs çalışanlarının kendilerini son derece yüksek bir dürüstlük çıtasında tuttuklarını ve önümüzdeki birkaç ay içinde gerçeği açıklamayı dört gözle beklediklerini kaydetti.

Kripto Twitter, altcoin için neden 1000x ralli bekliyor?

LUNC holder’ları altcoin fiyatında 1.000 kat artış için bastırıyor. LUNC geçen ay %262 kazanç sağladı. Bu nedenle Luna Classic, Bitcoin’e kıyasla en yüksek 30 günlük getiriyi verdi. Ayrıca, BTC’ye göre 90 günlük yatırım getirisi daha yüksek olan altcoin’lerden biri. Spekülasyonların ve Terraform Labs ve Do Kwon’un son güncellemesinin ortasında, holder’lar LUNC’den 1.000 kat kazançtan bahsederek Twitter’ı doldurdu. Örneğin CEO_44 adlı hesap şöyle bir paylaşım yaptı:

LUNC, kripto çökmesi sırasında güçlü kalıyor. Neden? Niye? Bu, topluluğa ait bir L1 Blockchain’dir. Bankalara ve VC’lere ait değildir. LUNACLASSIC’e gelen yakma vergisi 1000x olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.