Uğur Seven

Android'den, HarmonyOS'a geçişte sorunlar yaşanıyor: Huawei çözümü açıkladı Tam Boyutta Gör

Huawei geçtiğimiz günlerde HarmonyOS‘a geçtikten sonra Android uygulamalarını yeniden yüklemeye gerek olmayacağını duyurmuş ve aynı zamanda oyunlardaki ilerlemenin devam edeceğini açıklamıştı. Gelen son bilgilere göre, kolay olacağı söylenen bu geçiş sürecinde sorunlar yaşanıyor.

Samsung Galaxy S22’nin özellikleri belli oldu

8 ay önce eklendi

Optimizasyonun tamamlanmasını bekleyin

Huawei, EMUI ve Android‘den HarmonyOS’a geçtikten sonra kullanıcıların akıllı telefonlarının anormal çalışmaya başlaması konusunda talimatlar verdi. Zira kullanıcılardan gelen şikayetler arasında, telefonun aşırı ısınması, pilinin kısa sürede bitmesi ve donması gibi can sıkıcı problemler yer alıyor.

Android'den, HarmonyOS'a geçişte sorunlar yaşanıyor: Huawei çözümü açıkladı Tam Boyutta Gör

Şirkete göre HarmonyOS’u kurduktan sonra tüm bu anormalliklerin yaşanması mümkün. Ancak 2-3 gün içinde durumun kendi kendine normale döneceği belirtiliyor. Normalleştirme sürecini hızlandırmak için, akıllı telefonu en az bir saat şarjda tutmanız önerilmekte. Bu süre zarfında işletim sisteminin, cihazın eskisi kadar hızlı ve sorunsuz çalışması için kendini optimize edeceği ifade ediliyor.

https://news.mydrivers.com/1/763/763062.htm

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Abone ol

Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Anasayfa Mobil Teknolojiler Cep Telefonları Haberleri Android’den, HarmonyOS’a geçişte sorunlar yaşanıyor: Huawei çözümü açıkladı

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz: DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.