Total War Ve Assassin’s Creed Cosplay Faaliyetleri Başladı

Türkiye’deki oyun topluluk sitelerinden Total War Türkiye ve Assassin’s Creed 1092, aynı anda iki ayrı cosplay faaliyetini başlattıklarını duyurdu.

Türkiye’deki bilinçli oyunculuğun gelişmesinde önemli roller üstlenen topluluklar boş durmuyor. Oyuncuların eğlenmesi ve ödüller kazanarak mutlu olması için faaliyetler düzenleniyor ve bu faaliyetler sektör paydaşlarının katılımı hatta destekleriyle beklenen seviyeyi yakalıyor.

Aral Game sponsorluğunda Total War Türkiye ile Assassin’s Creed 1092 topluluk siteleri yaklaşık 1.5 ay içerisinde sizden belli kuralar çerçevesinde kostüm yapmanızı istiyor. En iyi kostüm yapanlar ödüllerin sahibi olacak. Peki bu ödüller neler?

Total War Türkiye cosplay faaliyetindeki ödüller:

Üç Total War Rome II ve Total War Mega Pack. Total War Mega Pack’in içerisinde de Empire: Total War, Empire: Total War – Elite Units of America, Empire: Total War – Elite Units of the East, Empire: Total War – Elite Units of the West, Empire: Total War – Special Forces Units & Bonus Content, Empire: Total War – The Warpath Campaign, Medieval II: Total War, Medieval II: Total War Kingdoms, Napoleon: Total War – Imperial Eagle Pack, Napoleon: Total War, Napoleon: Total War – Coalition Battle Pack, Napoleon: Total War – The Peninsular Campaign, Rome: Total War, Rome: Total War – Alexander var.

Assassin’s Creed cosplay faaliyetindeki ödüller:

İki Assassin’s Creed 3, iki Assassin’s Creed Revelations ile Assassin’s Creed 3 anahtarlığı, Assassin’s Creed 3 bilekliği ve ABD Suikastçıları bayrağı.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

1. Assassin’s Creed 1092 Cosplay Faaliyeti için tıklayınız.

1. Total War Türkiye Cosplay Faaliyeti için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.