Taburcu edilen Tatlıses, tekerlekli sandalye ile konser verdi

Muğla’nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazasında ayak tarak kemiklerinde kırıklar olan İbrahim Tatlıses, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. Tatlıses’in yanında bulunan ve müdafaa polisi olduklarını tez eden şahıslarca basın mensuplarının imaj almalarına müsaade verilmedi. Tatlıses, ambulansla evvelce planlandığı üzere bu gece Yalıkavak’ta sahne alacağı restorana gitmek üzere hareket etti.

DHA’nın haberine nazaran Tatlıses, ayakları sargılı bir biçimde tekerlekli sandalyeye oturarak hayranlarına müzik söyledi. Durumunun güzel olduğu görülen Tatlıses’i izlemeye oğlu İdo, kızı Dilan ve aile dostları da geldi.

‘CENAB-I HAK MELEKLERİNİ GÖNDERDİ’

Konser öncesi sahnede konuşan Tatlıses, “Bugün başımızdan bir kaza geçti, Cenab-ı hak meleklerini gönderdi, otomobilimiz dereye yuvarlanıyordu. Hiçbir vakit ayağımı size karşı uzatmadım, ‘doktorum bu türlü olacak’ dedi. ‘Ben seyircime ayaklarımı uzatmamam’ dedim, affedin. Bugün başımızdan makus bir kaza geçti. İdo’yla kahvaltıya gidiyorduk. Kaza yaptık otomobil alev aldı, İdo bölgeden geçen araçları durdurarak yangın söndürme tüpü aldı ben otomobilin içerisindeyim kül olacağız ve yangını söndürdü. Ben bu akşam seyircime kelam verdim, sahneye çıkacağım dedim. Evlatlarıma ve aileme teşekkür ederim. Polis, jandarma ve hastanemize de ayrıyeten teşekkür ederim bizimle çok ilgilendiler” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.