Misyon yaptığı hastanede meyyit bulunan Yasemin hemşire son seyahatine uğurlandı

Olay, dün sabah saatlerinde, Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde meydana geldi. Hastanede nöbetçi olan hemşire Yasemin Çelebi, gittiği tuvalette kötüleşip, yere yığıldı.

Bir mühlet sonra tuvaletten alarm sesi duyuldu. İşçi, kapının kilidini kırarak içeri girdi. Yerde hareketsiz yatan Çelebi’nin hayatını kaybettiği belirlendi. Yapılan incelemelerin akabinde Yasemin Çelebi’nin cansız vücudu, otopsi için hastane morguna kaldırıldı. Çelebi’nin kesin mevt nedeni, otopsi sonucunda belirlenecek

İki çocuk annesi Yasemin Çelebi için, misyon yaptığı hastanenin bahçesinde merasim düzenlendi. Merasime Çelebi’nin yakınlarının yanı sıra, AK Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız, Ordu Vilayet Sıhhat Müdürü Dursun Tüzün, Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Hakan Timur ile hastane çalışanları katıldı.

Törende Yasemin Çelebi’nin misyon arkadaşları gözyaşlarına hakim olamadı. Çelebi’nin cenazesi yapılan duaların akabinde toprağa verilmek üzere Dikence Mahallesi’ne götürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.