Koçtaş Fix’lerde Kaçırılmayacak Kampanya

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş’ın mahalleli formatı olan Koçtaş Fix mağazalarında kazandıran bir kampanya başlıyor. 1-18 Nisan tarihleri arasında Koçtaş Fix mağazalarından alışveriş yapan Koçtaş Kart ve Usta Kart sahipleri her 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL, 350 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 750 TL ve üzeri alışverişlerde ise 125 TL puan hediye kazanıyor. Kazanılan puanlar 2 Mayıs tarihine kadar tüm Koçtaş Fix mağazalarında kullanılabilir. 

 

Koçtaş Fix mağazalarında kazandıran kampanya, Koçtaş müşterileriyle buluşuyor. Bahar aylarında yaşam alanlarına yenilik katmak isteyenlerin yüzlerini güldürecek kampanya kapsamında Koçtaş Kart ve Usta Kart sahipleri tek seferde yapılan her 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL, 350 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 750 TL ve üzeri alışverişlerde ise 125 TL puan kazanıyor. 

 

1-18 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada kazanılan puanlar ise 1 Mayıs tarihine kadar tüm Koçtaş Fix mağazalarında kullanılabilir. 

 

Banyo, mutfak, bahçe, mobilya ve el aletleri gibi birçok kategoride yüzlerce üründe geçerli olacak kampanyadan yararlanarak yaşam alanlarına yenilik katmak isteyenler en yakın Koçtaş Fix mağazasını ziyaret edebilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.