# huawei

Huawei, HMS Core geliştirici sayısının 4 milyonu geçtiğini açıkladı Tam Boyutta Gör

Huawei’nin başlattığı HMS Küresel Uygulama İnovasyon Yarışması’nda(Apps UP) konuşan şirketin Pazarlama ve Çözümler Başkan Yardımcısı Liu Dongfang, mevcut uygulama ekosistemi için 4 milyondan fazla geliştiricinin yeni uygulamalar için imza attığını açıkladı.

Android 12’nin beta sürümü tarihin en çok yüklenen betası oldu

8 ay önce eklendi

‘En büyük 3. mobil uygulama ekosistemi’

Uygulama geliştiricilerine çeşitli servis kabiliyetleri sunan bir mobil servis altyapısı olan HMS Core, güncellenmeye devam ediyor. Son olarak tanıtılan 6.0 sürümüyle beraber bulut hizmetleri için genişletilmiş destek sunulacak. Sürüm, önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

Huawei’den yapılan açıklamalara göre 2021 Mayıs sonu itibarıyla Huawei kayıtlı geliştirici sayısı 4 milyonu aşarken dünya çapında HMS Core’u entegre eden uygulama sayısı 134.000’i geçti.

Huawei, HMS Core geliştirici sayısının 4 milyonu geçtiğini açıkladı Tam Boyutta Gör

Huawei, HMS ekosisteminin, dünyanın en büyük üçüncü mobil uygulama ekosistemi haline geldiğini söyledi. Huawei’den Catherine Chen: “HMS platformu aracılığıyla giderek daha fazla insanın bir araya geldiğine ve yapılan her iyileştirmenin HMS’nin ekosistem genişliğine katkıda bulunmasına ve dünyaya daha fazla heyecan ve yaratıcılık getirmeye yardımcı olacağına inanıyorum.” dedi.

https://www.gsmarena.com/huaweis_harmonyos_already_has_134000_apps_over_4_million_developers_have_signed_on-news-49552.php

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Abone ol

Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Anasayfa Internet Diğer Haberleri Huawei, HMS Core geliştirici sayısının 4 milyonu geçtiğini açıkladı

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz: DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.